Bogusław Korycki:

Pomagam ludziom
w realizacji ich celów

W wieku 26 lat uruchomił jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą STM KORYCKI (Spedycja Transport Międzynarodowy). W tamtym czasie jedną z większych w Polsce. Następnie założył firmę ABT Korycki – zaczynając od spedycji i transportu, przez branżę budowlaną, aż do budowy parkingów strzeżonych. W związku z brakiem mentora i doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej w warunkach wysokiej konkurencji i utratą płynności finansowej zamknął obydwa przedsiębiorstwa. Kolejnym krokiem w jego biografii biznesowej jest prowadzenie spółki „B&M INVEST" zajmującej się rozbiórkami i budową domów jednorodzinnych. W 2009 roku wraz ze wspólnikiem zarobili pierwszy milion złotych. W 2015 roku założył z przyjacielem fundację „Praktyczna Edukacja”, której celem jest szerzenie podstaw ekonomii i przedsiębiorczości przez praktyków biznesu. Współorganizował wydarzenia biznesowe na kilkaset osób. W związku z innymi zapatrywaniami na rodzaj prowadzonej działalności zamknął ze wspólnikiem poprzednią firmę, a uruchomił z nowym spółkę „B&A INVEST”, której głównym profilem działalności jest – Produkcja i Dystrybucja Materiałów Edukacyjnych.

Bogusław Korycki
IMG_1714-Edit-4 IMG_1714-Edit-4

Wojciech Graczyk:

Pomagam i wspieram ludzi w spełnianiu marzeń

Wojciech Graczyk – prezes zarządu firmy KORYCKI & GRACZYK CONSULTING GROUP sp. z o.o., autor dwóch poradników – „Blogosfera to kosmiczna atmosfera” oraz „Wystąpienia publiczne”, członek zarządu projektu społecznego „Postaw na Przedsiębiorczość”. Prowadzi cykl spotkań networkingowych pn. „Biznesowy Dom Wariatów” oraz kanał na YouTube pn. „Samorozwój dla młodzieży”.
Jego misją życiową jest edukacja oraz inspiracja ludzi. Robi to poprzez nauczanie przedmiotów ekonomiczno-prawnych, rozwoju osobistego, gramatyki współczesnej języka polskiego oraz umiejętności miękkich. Od ponad trzech lat uczestniczy w spotkaniach klubu liderów i mówców KontestMasters, w którym jest wiceprezesem ds. edukacji. Pomaga ludziom w spełnianiu marzeń, wydawaniu książek oraz wystąpieniach publicznych. Od trzech lat zajmuje się korektą pozycji wydawniczych. Od września pełni funkcję mentora w olimpiadzie społecznej Zwolnieni z Teorii, pomagając młodzieży z całej Polski w realizacji projektów społecznych. Uwielbia treningi interwałowe, bieganie, morsowanie, fotografowanie osobliwości natury i słuchanie audiobooków o tematyce biznesowej. Ceni sobie zaangażowanie, ambicję oraz dojrzałość emocjonalną.
W wolnym czasie uczy się prawa cywilnego, ekonomii, zarządzania projektami, psychologii oraz duchowości. Żyje zgodnie z filozofią Kaizen, a jego motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia są po to, by je spełniać”.

ZA NAMI STOI ZESPÓŁ LUDZI

Oto ludzie, którym możecie zaufać:

Marcin Nowak

Marcin Nowak

fotograf i filmowiec
Cześć! Jestem menadżerem RTV Euro AGD i interesuję się rozwojem osobistym i podróżowaniem.
Krzysztof Wittchen

Krzysztof Wittchen

nagrywanie i montaż filmów
Hej, jestem 22-letnim poznaniakiem. Od 2019 roku jestem przedsiębiorcą działającym w branży ubezpieczeniowej z firmą Prudential. Jestem osobą kładącą bardzo mocny nacisk na swój rozwój osobisty. Dynamicznie rozwijam się w wielu branżach biznesowych oraz stale pracuję nad własną marką osobistą. Moją ulubioną pasją jest akrobatyka, którą trenuję rekreacyjnie. W projekcie Praktyczna Edukacja Finansowa zajmuję się nagrywaniem i montażem filmów.
Jakub Marcinkowski

Jakub Marcinkowski

grafik komputerowy
Interesuję się sportem. Codziennie trenuję badmintona – na zawodach reprezentuję Wielkopolskę i Polskę. Jako grafik komputerowy tworzę różne projekty, od prostych wizytówek po zaawansowane logo.